Deska barlinecka – najwyższa jakość prawdziwego drewna!

Urządzając mieszkanie, chcemy by było nie tylko ładne, ale również by zachowało swój piękny wygląd na długo. Prawdziwe drewno to oznaka wysokiej jakości i naturalny, zachwycający element eleganckiego wnętrza.

 

Deska barlinecka – podłogi z prawdziwego drewna

Wysokiej jakości drewniane deski podłogowe, to panele skonstruowane z aż trzech warstw drewna. Dzięki temu są wyjątkowo wytrzymałe i stabilne.  Wykonana w stu procentach z drewna podłoga z czasem zostać poddana renowacji. W ten sposób pozostanie idealna przez naprawdę długie lata! Odporna na działania wilgoci i zmiennych temperatur będzie doskonałym pokryciem ogrzewania podłogowego i odpornym podłożem. To świetna alternatywa dla zwykłych paneli podłogowych, które nie będą prezentowały się tak imponująco i nie stworzą tak doskonałego klimatu w domu. 

 

Deski podłogowe do samodzielnego montażu

Zaletą desek Barlineckich jest również łatwy montaż. Każdy panel wyposażono w złącze, które nie wymaga doświadczenia w prawidłowym mocowaniu i łączeniu desek na posadzce. Dzięki temu rozwiązaniu możesz założyć podłogę i zdjąć ją w dowolnym momencie, zupełnie samodzielnie! To świetny sposób na ograniczenie kosztów. Dodatkowym atutem deski barlineckiej jest jej całkowite wykończenie przez producenta. Nie musisz trudzić się konserwacją, kiedy założysz podłogę z drewnianych desek w pomieszczeniu, Twoja robota jest zakończona. Przetrzyj deski z kurzu i ciesz się pięknem i zapachem prawdziwego drewna! Jeżeli posiadasz dużą rodzinę i zwierzęta, możesz dodatkowo pokryć podłogę olejem. To trwalsze rozwiązanie niż lakier, a uodporni powierzchnie na zarysowania i pięknie podkreśli kolor drewna. Deski podłogowe będą piękne na dłużej, jeśli zdecydujesz się je zaimpregnować.

 

Deska barlinecka gdzie kupić?

Na szczęście, po deskę barlinecką nie musisz jechać do samego Barlinka, gdzie są produkowane. Drewniane panele dostępne są w Castoramie i innych popularnych sklepach budowlanych. Bardzo często deska barlinecka sprzedawana jest przez serwisy Allegro czy OLX. Najbardziej poleca się korzystanie z ofert renomowanych sklepów, by mieć pewność, że nie zostanie się oszukanym. Przy wyborze desek podłogowych należy mieć także na uwadze, że ich wytrzymałość zależy od wytrzymałości drewna. Jednymi z najbardziej polecanych są deski dębowe, zgodnie oceniane jako najbardziej odporne i mocne. Niektórzy zwracają uwagę, że deska barlinecka jest mało wytrzymałym materiałem, a być może spowodowane jest to gatunkiem drewna, który nie jest odporny na znaczną eksploatację.